5/5 - (4 امتیاز)

هیچ عنصری در معماری داخلی توان رقابت با فضایی که چوب ترمو فنلاند در دکوراسیون داخلی خلق می کند، را ندارد. زمانی که شما از چوب ترمو فنلاند با همان شکلِ طبیعی خودش استفاده می کنید، تمامی گره ها و بافت های چوب به خوبی خود را نشان داده، و فضای زیبایی را خلق می کند که شما دیگر نیازی به استفاده از وسایل ولوازم تزئینی و دکوری دیگر ندارید. در اینجا ما شما را با نکات مهم و کلیدی در دو کاربرد مهم چوب در دکوراسیون داخلی آشنا می کنیم، شما می توانید با استفاده از این نکات مهم علاوه بر زیبا سازی محیط خانه خود، هزینه های اضافه را نیز تا حدود زیادی کاهش دهید.

در این مقاله به بررسی چوب ترمو فنلاند در دکوراسیون داخلی میپردازیم ؛ لطفا در ادامه با آراد تجارت همراه باشید :

استفاده از چوب ترمو فنلاند در طراحی درب

یکی از پرکاربردترین مصارف چوب ترمو فنلاند در دکوراسیون، طراحی و ساخت درب های داخلی منازل می باشد. شما می توانید این درب ها را در طرح ها و سایزهای مختلف طراحی کرده و سفارش دهید. شما همچنین می توانید با توجه به نوع طراحی داخلی منزل خود، از درب های مدرن و یا کلاسیک استفاده کنید. یکی از قدیمی ترین و در عین حال زیباترین سبک ها نیز ترکیب چوب ترمو فنلاند و شیشه است، که اگر در جای درست و مناسب خود استفاده کنید فضای شما به طور کلی دگرگون خواهد شد.

چوب ترمو فنلاند در دکوراسیون داخلی

درب های چوبی در فضاهای مختلف خانه قابل استفاده هستند، از درب اتاق خواب ها تا درب ورودی منزل و درب ورودی ساختمان. البته شما باید همواره به هماهنگی درب با سایر اجزای دکوراسیون دقت کافی داشته باشید.

اگه تا اینجای این مقاله توجه شمارو جلب کرده پیشنهاد میکنم از مطلب کاربردهای استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی هم بازدید کنید و این مقاله پر ارزش رو از دست ندید.

 

استفاده از چوب ترمو فنلاند در دیزاین آشپزخانه

ما به شما توصیه می کنیم که فقط با ترکیب المان های چوبی طبیعی و رنگ های ساده، کاری کنید که آشپزخانه به عنوان قلب خانه، در منزل شما بدرخشد و همواره نمایی زیبا و پاکیزه داشته باشد، این کار یک ایده بسیار خوب بوده و علاوه بر مزایایی که نام بردیم همچنین این مزیت را دارد که می تواند با هر نوع سلیقه ای سازگاری پیدا کند. شما با استفاده از این روش یک طیف گسترده از انواع سبک های متفاوت را برای آشپزخانه تان ایجاد می کنید، مانند سبک های مدرن و حتی سبک های کلاسیک.

آشپزخانه چوبی با سبک مدرن

در طراحی آشپزخانه مدرن بیشترین تمرکز روی طراحی یک دکوراسیون تمیز، ساده و شیک قرار گرفته است. این سبک این مزیت را دارد که از سبک های شلوغ و سرگیجه آور دور شده و به این وسیله شخصی که در آشپزخانه مشغول به کار باشد، با تمرکز بهتری به فعالیت خود می پردازد. شما در این سبک می توانید از چوب ترمو فنلاند با هر رنگی استفاده کنید، از رنگ های قهوه ای تیره گرفته تا رنگ های روشن تر..البته در کل دست شما برای استفاده از هر طیف رنگی کاملا باز بوده و این بستگی به سلیقه شما دارد، که چه سبکی را دوست داشته باشید، چوب ترمو فنلاند به حالت طبیعی و یا رنگ آمیزی شده.

برای استفاده از چوب ترمو فنلاند به سبک مدرن، در دکوراسیون آشپزخانه، علاوه بر انتخاب رنگ، باید به میزان استفاده از آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال برای آشپزخانه های بزرگ می توانید علاوه بر کابینت ها در اپن و یا حتی دیوارها از چوب ترمو فنلاند ، به خصوص به رنگ قهوه ای تیره، استفاده کنید. ولی برای آشپزخانه های کوچک که فضای کمتری دارند توصیه می کنیماز چوب تنها برای کابینت ها و فقط به رنگ روشن استفاده کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x