ورق کامپوزیت آلومینیومی

ورق کامپوزیت آلومینیومی

ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیمی که هر لایه آن ۵ دهم است و در میان آن پلی اتیلن که ضخامت آن ۴ میلی متر است قتشکیل شده و لایه بیرونی آلومینیمی آن نیز با رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده است.

از ورق کامپوزیت در نمای ساختمان های مسکونی ؛ تجاری و همچنین نمای داخلی (دکوراسیون داخلی) ساختمان نیز استفاده می شود.

ورق کامپوزیت آلومینیومی یک متریال سبک در صنعت ساختمان به شمار می رود و از این رو در ساختمان های بلند مورد توجه بسیاری از مهندسین و پیمانکاران پروژه های ساختمانی قرار گرفته است.

در بسیاری از کشورهای  پیشرفته و از جمله کشور عزیزمان ایران ، خرید ورق کامپوزیت آلومینیومی و استفاده از این متریال خوب و با کیفیت در پروژه های بزرگ ، پیشرفت قابل توجه داشته است و توجه بسیاری از تولید کنندگان داخلی را به خود جلب نموده .

فروش ورق کامپوزیت آلومینیومی در داخل کشور با عنوان های ضخامت پوسته ۳ دهم  و ۵ دهم و همچنین نوع پوشش ورق ضخامت کل ورق ؛ روانه بازار عرضه و تقاضا شده اند و در سالیان اخیر شاهد برندهای متنوع و بسیار زیاد در این بازار بوده ایم.

مهندسین ما در بسیاری از پروژه های ساختمانی سعی کرده اند از معتبر ترین و بهترین برند موجود در بازار در اجرای پروژه های ساختمانی استفاده نمایند که از جمله این برندهای با کیفیت ورق کامپوزیت آلومکس (ALUMAX)  است که یکی از بزرگترین برندهای ورق کامپوزیت آلومینیومی در ایران به شمار می رود.

ورق کامپوزیت آلومینیومی

فروش ورق کامپوزیت

 نویسنده مطلب kingroup