پانل پی وی سی (سقف کاذب)

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تایل آکوستیک

تایل آکوستیک با توجه به سوراخ ها و شیارهایی که در خود دارد سروصدا را جذب کرده و آلودگی صوتی ایجاد شده در محیط را به شدت کاهش خواهد داد؛ تایل آکوستیک در ابعاد ۶۰ در ۶۰ و ضخامت ۸ و ۷ میل موجود میباشد.

اکو تایل

Eco – Tile برگرفته از واژه Economic Tile به معنای ‘تایل اقتصادی’ می باشد. که در واقع تایل ۶۰*۶۰ با ضخامت۷mm تولید شده و همانطور که از نامش پیداست قیمتی پایین تر نسبت به محصول کوبوآتایل دارد. ولی به لحاظ ظاهری و کیفیت کاملا مشابه وهمسان با محصول کوبوآتایل می باشد.

کوبوآ تایل

تایل های پی وی سی کوبوآ، از انواع سقف های پی وی سی شرکت آذران فضا نما می باشدکه در ابعاد (۶۰*۶۰ سانتی متر ) و با ضخامت ۸ میلی متر و با طرح های متنوع تولید می شوند.

تایل هات استمپ

این نوع پانل ها از جنس PVC همراه با یک لایه روکش برچسب فیلم و زینک ( هات استمپ ) ساخته شده اند که با تغییر زاویه دید به رنگ های مختلف ( هفت رنگ براق ) تغییر می کنند . سقف های کاذب و دیوارپوش PVC هات استمپ متنوع در طرح و رنگ ، عایق حرارت و برودت ، مقاوم در برابر اسیدها ، بازها و قلیاها ، غیر قابل اشتعال ، قابل ضربه گیری ، قابل شستشو و با قیمتی مناسب می باشد .

فروش ویژه چوب ترمو 92×16 ایرانی گره پروانه ای طول شاخه 4 - با کارشناس فروش در ارتباط باشید