ابزار لبه

ابزار لبه به شکل U بوده و به صورت سفید بدون روشکل و روکش دار مناسب با طرح دیوارپوش در طول ۴ متر عرضه میشود؛ از ابزار لبه جهت نصب دیوار پوش روی دیوارها و سقف ها استفاده میشود.

ابزار قرنیز پی وی سی

ابعاد قرنیز پی وی سی ۱۰ و ۷ سانتیمتر بوده و قرنیز دارای شاسی زیرین میباشد که میتواند نقش داکت را نیز ایفا نماید و میتوان کابل های برق، تلفن، شبکه و … را در پشت آن مخفی کرد؛ قزنیز پی وی سی دارای رنگ بندی و روکش های متنوعی میباشد.

ابزار H

طول ابزار H چهار متر بوده و برای اتصال دو دیوارپوش در امتداد یکدیگر کاربرد دارد.

ابزار قرنیز لبه دار پی وی سی

ارتفاع ابزار قرنیز لبه دار پی وی سی ۴ سانتیمتر بوده و طول آن ۲٫۸ متر است و دیوارپوش pvc در آن جای میگیرد.

ابزار نبشی ثابت ۲x2 (داخل)

ابزار نبشی ثابت۲۲x (داخل) دارای زاویه ۹۰ درجه است که برای پوشش کنج دیوار و سقف ها استفاده می شود. این محصول نصب دیوارپوش را آسانتر می­کند. ابزار نبشی ثابت۲۲x (داخل) دارای طول ۲۸۰ سانتیمتر و ابعاد ۲*۲۸*۲۸ میلیمتر می­باشد.

ابزار نبشی تاشو

ابزار نبشی تاشو برای تکمیل فرآیند نصب دیوارپوش استفاده می­شود. این ابزار به منظور پوشش درز و برش­های پانل پی وی سی کاربرد دارد. ما بین لبه های ابزار تاشو، مواد ژله ای تزریق می­شود. برای مثال برای قسمت هایی همچون پوشش زوایای نبش، کنج، حد فاصل دیوار ، سقف ها و … ابزار نبشی تاشو کاربرد دارد.

ژله ای که برای این ابزار استفاده می­شود، دارای انعطاف بالایی است. ابزار نبشی تاشو دارای طول ۲۸۰ سانتیمتر، عرض کامل ابزار ۵ سانتیمتر و ضخامت ابزار ۲ میلیمتر می­باشد.

ابزار نبشی ثابت ۲x1

ابزار نبشی ثابت ۲۱x دارای زاویه ۹۰ درجه است که برای پوشش لبه های برش خورده پانل نصب شده بر روی دیواره گچ ـ خاک استفاده می­شود. این محصول انعطاف پذیری بالایی دارد و می­تواند بر روی سطوح منحنی استفاده شود. ابزار نبشی ثابت ۲۱x دارای طول ۲۸۰ سانتیمتر و ابعاد ۲*۱۰*۲۰ میلیمتر می­باشد.

ابزار نبشی ثابت۲x2 (خارج)

ابزار نبشی ثابت۲۲x (خارج) دارای زاویه ۹۰ درجه است که برای پوشش نبش دیوار و سقف ها استفاده می­شود، این ابزار نصب دیوار پوش را آسان می کند و در عین حال موجب زیبایی کار و پوشش لبه های نورمخفی (لایت باکس) می­شود. ابزار نبشی ثابت ثابت۲۲x (خارج) دارای طول ۲۸۰ سانتیمتر و ابعاد ۲*۲۸*۲۸ میلیمتر می­باشد.

ابزار F

ابزار F شباهت زیادی به ابزار U دارد. اما این ابزار در قسمت فوقانی دارای یک قسمت لبه با عرض ۲ سانتیمتر است که این امر موجب تسهیل عملیات نصب می­شود.

فروش ویژه چوب ترمو 92×16 ایرانی گره پروانه ای طول شاخه 4 - با کارشناس فروش در ارتباط باشید